Video galerija

Kemeras, Turkija

Kad ir kiek kartų keliautume į Turkiją, ji visuomet turės kuo nustebinti ir pasiūlyti kažką dar neatrasto ir įdomaus. Kas kitas tai geriausiai patvirtins, jei ne ten dirbantys ir gyvenantys gidai!

Šarm el Šeikas, Egiptas

Šarm el Šeikas, tai prabangiausias Egipto kurortas, kuriame visus metus galima džiaugtis Raudonosios jūros bei dykumos pramogomis. Susipažinkite su gyvenimu, verdančiu už viešbučio ribų!

Karpatos, Graikija

Tarp Rodo ir Kretos įsispraudusi viena unikaliausių Graikijos salų – Karpatos! Tai Titanų tėvynė, autentiško kaimelio Olimpos ir kitų Graikijos lobių kupina sala, kerinti savo paplūdimiais, gamta ir ramiu vietos gyvenimu

Kastelorizo, Graikija

Kastelorizo – pati ryčiausia Graikijos sala, pačių graikų vadinama Megisti, nuo Turkijos krantų nutolusi vos per 2,5 km. Saloje gyvena vos 500 gyventojų, kurie didžiuojasi į salą atplaukiančiais didžiaisiais jūriniais vėžliais bei salos pažiba – Žydrąja grota.

Turkiška virtuvė: grilio tradicijos

Turistai, atvykę į Turkiją, visada pasidomi: „O kaip Turkai leidžia laisvalaikį?“ – juk įdomu sužinoti, kaip atrodo vietinių gyvenimas už didelių viešbučių teritorijos ribų, kuris dažniausiai lieka nematomas. Tad šiandien noriu Jus supažindinti su viena populiariausių turkų laisvalaikio praleidimų veiklų – grilio kepimu.

Atėnai, Graikija

Būna žmonės atranda vietų, kurios juos traukia neapsakoma trauka. Man ši vieta yra Atėnai – miestas, kurio didybė užburia.  Ką aplankyti Graikijoje: Akropolis, Partenonas, Meteoros vienuolynai ir zoologijos sodas su lietuviškais delfinais – apie viską trumpai šiame video.

Turgaus turas ! Turkija 2020: kiek kainuoja apsipirkti Kemero turguje?

Kainas lyginti visada yra įdomu – kaip yra pas mus, o kaip pas juos. Be abejo, įdomu „įkišti nosį“ ir į svetimą daržą – o kas čia pas juos auga ? – tad šiandien siūlau Jums keliauti su manimi į turą po Kemero turgų ir pasmalsauti, ką ten pardavinėja egzotiškos pietų šalies gyventojai ir kiek kainuoja šios prekės mūsų pinigais?

Drugelių slėnis, Fetija, Turkija, 2020

Fetijoje lyg Pandoros skrynia, atsiveria dar daugiau Turkijos lobių. Vienas jų – Oludeniz paplūdimys, dar vadinamas „Žydraja lagūna”, kurios vandenyse susilieja Viduržemio ir Egėjo jūros, tarpusavyje maišydamos mėlynai žydrus atspalvius. Be to, čia matosi kalnų apsuptyje esantis „Drugelių slėnis” su dar vienu neįtikėtino grožio paplūdimiu.